Announcement

Collapse
No announcement yet.

GGBet

Collapse
X
 •  
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • GGBet  Ten system określany jest fachowo jako progresja liniowa. Nazwa „system” jest jednak nieco na wyrost, bo to po prostu metoda bardzo prosta i polega na niezbyt wyrafinowanym sposobie postępowania. Otóż za każdym razem powinieneś obstawiać jeden najniżej płatny zakład w grze. Może to być na przykład czerwone / czarne, parzyste / nieparzyste i tak dalej. Za pierwszym razem należy postawić jeden żeton. Jeśli wygrasz, otrzymujesz dwa żetony (jeden wygrywasz), więc na kolejny zakład przeznaczasz znów jeden żeton.

  Ale jeśli przegrasz, to na kolejną grę stawiasz dwa żetony. Wtedy są dwie opcje – jeśli wygrasz, otrzymasz cztery żetony, czyli wydałeś łącznie trzy żetony, ale dostałeś cztery, a więc jesteś na plusie o jeden żeton. W kolejnej rundzie zaczynasz znów od jednego żetonu. Jeśli znów przegrasz, to na trzecią rundę stawiasz cztery żetony. Jeśli wygrasz, dostaniesz ich osiem. I znów będziesz o jeden żeton do przodu. I tak dalej.

  O ile na pierwszy rzut oka może się to wydawać sensowne, o tyle w praktyce może okazać się problematyczne. Wszystko zależy bowiem od tego, w której rundzie uda Ci się w końcu wygrać. Bo jeśli na przykład rozegrasz osiem przegranych rund, to zauważ, że musisz już postawić 256 żetonów. A w efekcie i tak wygrasz tylko jeden.

  Oprócz tego dostępny jest jeszcze zmodyfikowany system Martingale, który polega na tym, że stawiamy w przypadku porażki zakład o wartości 2+1. Jednak ogólna zasada się specjalnie nie zmienia, więc nie będziemy go szczegółowo opisywać.
  https://gg107.bet/pl/casino/roulettes
Sorry, you are not authorized to view this page

Home Page

Immigration Daily

Archives

Processing times

Immigration forms

Discussion board

Resources

Blogs

Twitter feed

Immigrant Nation

Attorney2Attorney

CLE Workshops

Immigration books

Advertise on ILW

EB-5

移民日报

About ILW.COM

Connect to us

Questions/Comments

SUBSCRIBE

Immigration DailyWorking...
X